Wizja

Wizje zaczynają się od pytań. Najważniejsze dla nas pytanie to: co możemy robić lepiej żeby pobudzić innowacyjne pomysły, polepszyć jakość produkcji i produktywność a przez to wzmocnić pozycję rynkową naszych klientów. Ponieważ lepiej w naszym słowniku oznacza lepiej dla Państwa, głównymi filarami filozofii naszej firmy są: niezawodność, perfekcja we wszystkich obszarach działalności, jakość i absolutna gotowość do działania.

Także w wieku globalizacji wysoko cenimy wartość rodzinnego przedsiębiorstwa, opieramy się na bezpośrednim kontakcie z klientem i ponoszeniu personalnej odpowiedzialności. Dzięki wdrożonym systemom jakości i ciągłemu procesowi udoskonalaniu produktów oraz przysłowiowej kulturze troszczenia się o klienta czynimy życzenia klienta swoimi celami. My pragniemy nie tylko zaspakajać potrzeby naszych klientów, my chcemy je przekraczać, oferować coś więcej.

Dlatego stworzyliśmy program Q-Al będący platformą pomoc technicznej i technologicznej w zakresie obróbki ciekłego metalu i przygotowania go do procesów odlewniczych.