Oferty pracy

Oferty pracy

  BOBREK
piecowy - wytapiacz
spawacz
  ODDZIAŁ PRASZKA
brak ofert pracy
  ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA
spawacz
  ODDZIAŁ POZNAŃ
specjalista ds. handlowych

 

Na wysyłanych, przekazywanych lub w jakikolwiek sposób dostarczanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy iż Państwa dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy danych niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

 

Kandydaci zainteresowani pracą w naszej firmie, a na wypadek braku oferty dla nich w pierwszym prowadzonym procesie rekrutacji mogą opcjonalnie zamieścić poniższą klauzulę co spowoduje przechowywanie ich danych osobowych nie dłużej niż w okresie jednego roku od daty dostarczenia aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy iż Państwa dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy danych niezwłocznie po czasie jednego roku daty pierwszej aplikacji.